علی بهرمند رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران در باشگاه خبرنگاران عنوان کرد ثبات قیمت شیرینی تا پایان سال/ هر کیلو “شیرینی تر” 12 هزار و 500 تومان

رئیس اتحادیه قنادان تهران گفت: قیمت شیرینی تا پایان سال ثابت است و هیچگونه افزایش قیمتی را شاهد نخواهیم بود. علی بهره‌مند در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، از ثبات قیمت شیرینی تا پایان سال خبر داد و گفت: هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.  وی در ادامه قیمت هر کیلو شیرینی تر درجه یک […]

رئیس اتحادیه قنادان تهران گفت: قیمت شیرینی تا پایان سال ثابت است و هیچگونه افزایش قیمتی را شاهد نخواهیم بود.

ثبات قیمت شیرینی تا پایان سال/ هر کیلو شیرینی تر 12 هزار و 500 تومانعلی بهره‌مند در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، از ثبات قیمت شیرینی تا پایان سال خبر داد و گفت: هیچگونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت.
 
وی در ادامه قیمت هر کیلو شیرینی تر درجه یک را 12 هزار و 500 تومان، شیرینی گل محمدی 9 هزار و 600 تومان، شیرینی زبان و پاپیون  10 هزار و 500 تومان، شیرینی برنجی 10 هزار و 500 تومان و کیک یزدی را 8 هزار تومان اعلام کرد.
 
بهره‌مند با اشاره به نظارت بازرسان این اتحادیه بر فروش شیرینی در شب عید گفت: هم بازرسان اتحادیه و هم بازرسان اتاق اصناف بر فروش در ماه پایانی سال نظارت می‌کنند.
 
رئیس اتحادیه قنادان تهران تأکید کرد: توصیه ما به مردم این است که تنها از واحدهای مجاز دارای پروانه کسب خرید نمایند و از واحدهای غیرمجاز که با استفاده از این فرصت شیرینی را در محیط‌های غیربهداشتی تهیه کرده و با قیمت کمتری به فروش می‌رسانند، خرید نکنند.