افزایش ۱۵ درصدی اظهارنامه های مالیاتی اصناف به دنبال توافق مالیاتی

  رییس اتاق اصناف ایران در مراسم افطاری ریاست جمهوری با اشاره به افزایش ١۵ درصدی ارائه اظهار نامه مالیاتی از سوی اصناف، گفت: تعامل سال قبل بین اصناف و دولت در سال های گذشته دستاوردهای خوبی را به همراه داشته که نمونه آن را در توافق مالیاتی شاهد هستیم که باعث افزایش ۱۵ درصدی […]

 

رییس اتاق اصناف ایران در مراسم افطاری ریاست جمهوری با اشاره به افزایش ١۵ درصدی ارائه اظهار نامه مالیاتی از سوی اصناف، گفت: تعامل سال قبل بین اصناف و دولت در سال های گذشته دستاوردهای خوبی را به همراه داشته که نمونه آن را در توافق مالیاتی شاهد هستیم که باعث افزایش ۱۵ درصدی اظهارنامه‌های مالیاتی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی با اشاره به تعامل خوب و مثبت دولت با اصناف خاطرنشان کرد: حمایت از اصناف در برنامه های توسعه کشور به عنوان بزرگترین حوزه اقتصادی کشور و توجه به بنگاه ههای کوچک به عنوان بخش عظیم فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در راستای ایجاد اشتغال نقش موثر و حائز اهمیتی در توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور خواهد داشت.

فاضلی افزود: در سال گذشته قول ایجاد ۲۰۰ هزار شغل را دادیم که خوشبختانه با یاری مساعدت دولت و وزارت صنعت ، معدن و تجارت محقق شد و اگر حمایت ها و مساعدهای لازم از سوی دولت با تامین تسهیلات صورت بگیرد، می توان این میزان را افزایش داد.

وی با بیان اینکه در برنامه پنجم توسعه هیچ ماده و حکمی در راستای توسعه و نوسازی اصناف نبود، تاکید کرد: بخش عظیم اقتصاد کشور در راستای نظام نوسازی محقق می‌شود و از دولت تقاضا داریم از ۸ حکم پیشنهادی اتاق اصناف کشور از اصناف نیز مانند سایر بخش ها حمایت شود.

فاضلی افزود: بخش بزرگ و عظیم اصناف با گستره ۲۴ میلیون جمعیت در کشور غریب واقع شده و امید داریم در این راستا دولت محترم حمایت های لازم از اصناف را داشته اند.