پیام تسلیت رییس اتاق اصناف ایران به خانواده های داغدار حادثه ساختمان پلاسکو

علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران در پیامی ، وقوع حادثه ریزش ساختمان پلاسکو را به خانواده های کسبه و همچنین  آتش نشانان فداکار تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، متن پیام رییس اتاق اصناف ایران به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انالله و اناالیه راجعون وقوع حادثه تاسف […]

علی فاضلی رییس اتاق اصناف ایران در پیامی ، وقوع حادثه ریزش ساختمان پلاسکو را به خانواده های کسبه و همچنین  آتش نشانان فداکار تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، متن پیام رییس اتاق اصناف ایران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

وقوع حادثه تاسف بار ساختمان پلاسکو همه مردم عزیزمان را باتالم مواجه کرد . گروهی از خانواده ها،عزیزانشان و گروهی سرمایه ها و هستی شان در آتش سوخت.

به نمایندگی از جامعه بزرگ اصناف ایران غمگینانه وقوع این حادثه تلخ را به خانواده های عزیز جوانان غیور و مظلوم آتش نشان و خانواده سوگوار و داغدیده کسبه و اصناف ساختمان پلاسکو تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای شان علو درجات مسالت دارم.

این حادثه تلخ هشدار و زنگ خطری جدی است به مدیریت شهری و مدیریت سیاسی کشور و ضروری است تا قبل از وقوع حوادثی مشابه و یا بزرگتر از این دست که احتمال آن برای بسیاری از بازارهای ایران ممکن الوقوع است، تدبیری جدی اندیشیده شود.

اتاق اصناف ایران همه توان خود را در تعامل با ارکان مدیریت شهری و سیاسی مصروف کمک به پیشگیری از این حوادث خواهد نمود.

علی فاضلی