رئیس اتاق اصناف : تسهیلات ۱۰ هزار میلیارد تومانی اصناف پرداخت شود

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه رکود و ایجاد رونق بزرگترین چالش اصناف است، گفت: امیدواریم امسال تسهیلات ۱۰ هزار میلیارد تومانی به اصناف پرداخت شود.  علی فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس در مورد چالش‌های اصناف و انتظار این بخش از دولت دوازدهم گفت: رکود و ایجاد رونق در بنگاه‌های کوچک […]

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه رکود و ایجاد رونق بزرگترین چالش اصناف است، گفت: امیدواریم امسال تسهیلات ۱۰ هزار میلیارد تومانی به اصناف پرداخت شود.

 علی فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس در مورد چالش‌های اصناف و انتظار این بخش از دولت دوازدهم گفت: رکود و ایجاد رونق در بنگاه‌های کوچک و متوسط از جمله چالش‌های اصلی اصناف است.

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه انتظار ما این است که نظام بانکی کشور به بنگاه‌ها به خصوص بنگاه‌های تولیدی توجه بیشتری بکند، افزود: سال قبل مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای بخش صنعت در نظر گرفته شد که پیشنهاد ما هم پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های صنفی است.

وی بیان داشت: این موضوع از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون اول رئیس جمهور پذیرفته شده و در حال طی کردن فرایند برنامه‌ریزی است و امید است که هر چه زودتر اجرا شود.

فاضلی گفت: یکی از توقعات ما این است که کمیته تجمیع قوانین، کمیته مقررات زدایی به کمک بنگاه‌ها بیایند و دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌ها را در هم تجمیع کنند و موانع سر راه کسب و کار را رفع کنند.